Alkusz csoportvezető

Amennyiben csapattal rendelkezik vagy pedig az Alkusz pozícióban kínált lehetőségek alapján úgy érzi, hogy tudna egy csapatot felépíteni és irányítani, úgy ez a pozíció Önnek szól.

A Teljeskörű pénzügyi szolgáltatást nyújtó Alkusz pozíciót az alábbiakkal egészíteném ki egy vezető számára:

Kinek ajánlom:

  • aki már most is csapattal rendelkezik, de
  • nem tudja folyamatosan ellátni munkával kollégáit,
  • aki fel kíván készülni a következő évek kihívásaira egy független csoportban,
  • akik a független pénzügyi szolgáltatásban látják a jövőt,
  • akik szeretnék, hogy az ügyfelüket más megoldásokkal is ki tudják szolgálni, nem csak olyanokkal, ami a cégüknél elérhető,
  • akik komplex kiszolgálást szeretnének nyújtani ügyfeleiknek úgy is, hogy nem értenek minden szakterülethez,
  • akik a hosszú távú ügyfélkapcsolat-ápolásban hisznek,
  • akinek nem csak üres fogadalom a folyamatos fejlődésre való igény,
  • akik keresik a szakma előremutató megoldásait, szívesen vesznek részt akár termékfejlesztésben,
  • akár saját irodában gondolkodnak vagy meglévő irodájukat vinnék tovább,
  • aki az Alkuszi pozícióban meghirdetett lehetőségekkel úgy érzi, hogy egy csapatot fel tud építeni magának és vezetni tudja azt.

Feladatok:

  • saját csapat képzési rendszerének vezetése,
  • együttműködés a cég többi szakmai specialistájával vagy saját specialisták felvétele (pl: vállalati hitelező, mezőgazdasági biztosítási szakértő, stb.),
  • saját csapat vezetése, esetleges bővítése,
  • motivációs rendszerek kialakítása, üzemeltetése,
  • informatikai rendszereink működésének ellenőrzése a saját csapatában.

Amit kínálok:

  • folyamatos meleghívásos adatbázis munkatársai számára,
  • XXI. századi oktatási technológia,
  • innovatív értékesítés-támogató rendszerek (http://mobili.ufsgroup.hu),
  • folyamatos szakmai képzés, sokszor online,
  • teljesítményarányos bérezés, felüljutalék a csapaton,
  • csapaton belüli jutalékrendszer önálló kialakítása (10-80 % közötti sávban, csapatnagyság és teljesítmény függő),
  • motivációs támogatás,
  • cégen belüli karrierlehetőség,
  • irodanyitási és irodatámogatási lehetőség,
  • Bankárképző.

Elvárások, előnyök:

  • legalább felsőfokú végzettség vagy MNB-regisztráció,
  • több éves tapasztalat pénzügyi termék értékesítése, csapatvezetés területén,
  • aktív számítógép használat az elektronikus támogató rendszerek használatának érdekében,
  • hosszú távú, ügyfélközpontú gondolkodásmód,
  • folyamatos fejlődési igény,
  • teljesítményorientált szemléletmód.

Munkánk hátterét a Magyarországon nagyon kevés megmaradt, tisztességes brókercégének egyike, az UFS Group Cégcsoport adja!

Amennyiben nyitott egy kötetlen beszélgetésre és kiváncsi a részletekre, úgy írjon a balazs.ivan@ufsgroup.hu email címre.

Üdvözlettel, Balázs Iván